Les-, Activiteiten- en Vakantierooster 2023-2024

Maandag

Tijden           Groep                     Leiding   Zaal

09:15-10:15 | Bootcamp                 | Danka    | Buiten**
16:30-17:30 | Gym 1 (groep 3)      | Hannah | Gymzaal

17:30-18:30 | Gym 2 (groep 4)      | Hannah | Gymzaal
18:30 -19:30 | Gym 3 (groep 5+6) | Hannah | Gymzaal

19:30 -20:30 | Gym 4 (groep 7+8) | Jorine    | Gymzaal

20:30-21:30 | Gym 5 (VO+)            | Jorine    | Gymzaal
19:30-20:30 | Bootcamp                 | Danka   | Buiten**

** Bij het voetbalveld

Dinsdag

Tijden           Groep                             Leiding  Zaal
19:00-20:00 | Streetdance 4 (11-13 jr) | Medea | Gymzaal 

20:00-21:00 | Streetdance 5 (13 jr eo)  | Medea | Gymzaal
19:30-20:45 | Flow Yoga                          | DJ         | Springplank 

Woensdag

Tijden           Groep                   Leiding       Zaal

09:00-10:00 | Bodyshape             | Danka         | Linde
18:30-20:00 | Selectie Jeugd       | Angelique  | Gymzaal

19:30-21:00 | Selectie Senioren | Angelique  | Gymzaal

19:30-20:30 | Bootcamp              | Danka         | Buiten**
20:00-21:30 | Kundalini Yoga     | DJ                | Springplank 

**Bij het voetbalveld

Donderdag

Tijden           Groep                           Leiding  Zaal
14:15-15:00 | Kleutergym 1 (3 jr-gr 1) | Mery | Gymzaal
15:00-15:45 | Kleutergym 2 (gr 2)        | Mery | Gymzaal

16:30-17:30 | Streetdance 1 (5-7 jr)     | Celine| Gymzaal
17:30-18:30 | Streetdance 2 (7-8 jr)     | Celine| Gymzaal
20:00-21:00 | Zumba                               | Ester   | Linde

Vrijdag

Tijden           Groep                           Leiding  Zaal
09:00-10:00 | Bootcamp                        | Danka   | Buiten**
11:00-12:00 | Ouderengym                   | Mirjam | Pukkel
15:15-16:15 | Streetdance 3 (9-11 jr)  | Désiré   | Gymzaal

16:15-17:15 | Breakdance 1                   | Carlijn  | Gymzaal
17:15-18:15 | Breakdance 2                   | Carlijn  | Gymzaal 

18:30-19:30 | Hiphop                              |  Désiré | Gymzaal 


 ** Bij het voetbalveld

Zaterdag

Tijden         Groep                      Leiding   Zaal
9:00-10:30   | Selectie mini          | Jorine     | Gymzaal
9:30-11:00   | Selectie jeugd        | Jorine     | Gymzaal
10:30-12:00 | Selectie senioren  | Hannah  | Gymzaal 

Activiteiten-kalender

seizoen 2023-2024

Opgeven voor deze activiteiten gaat altijd via de ClubApp agenda.

Zaterdag 20 april: Dance2

Optreden voor alle dansgroepen in Krimpen aan de IJssel
meer informatie staat in de ClubApp

 

Zaterdag 25-26 mei: GVM-kampje 

voor jeugdleden
Opgeven via het formulier


Vrijdag 7 juni: Summer festival
Optreden voor alle dansgroepen 

meer informatie volgt in de ClubApp
  

Vrijdagavond 21 juni: dansoptreden in de Linde
Optreden voor alle dansgroepen
meer informatie volgt in de ClubApp

  

Zaterdag 22 juni: onderlinge wedstrijden 

voor alle gymgroepen
meer informatie volgt nog

 

Vrijdagavond 28 juni: BBQ 
met leden van de 16+ groepen, leiding, en bestuur
meer informatie volgt nog 

 

Zomervakantie (elke week) Summermoves
vakantieweken voor zowel leden als niet leden. 
meer informatie op www. zoka.nl

Vakantierooster


Herfstvakantie: 14 t/m 22 okt 2023*
Kerstvakantie: 23 dec t/m 7 jan 2024
Voorjaarsvakantie: 17 feb t/m 25 feb 2024*
Tweede Paasdag: 1 apr 2024

Meivakantie: 27 apr t/m 11 mei 2024*

Hemelvaartsdag: 9 mei 2024

Tweede Pinksterdag: 20 mei 2024

Zomerstop: 1 juli t/m 31 augustus 2024


* De 16+ en selectie groepen (gym: jeugd en senior) gaan in de vakanties door. 
Met uitzondering van de kerstvakantie en de zomerstop.   

Vanaf maandag 2 september 2024 starten de lessen weer.